0


سوالات متداول

چطور به سان استایل اعتماد کنیم ؟

سایت سان استایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی هست و این مهمترین بخش برای هر سایت هست که بدین منظور هست که اطلاعات صاحب سایت در سامانه جامع ثبت و تائید گردیده است و در صورت نارضایتی مشتری ، میتوانید از طریق این سامانه ثبت شکایت کنید و پیگیری نمایید . علاوه بر این ما گزینه پرداخت درب منزل برای مشتریان مشهدی رو هم داریم که بازهم از مهمترین عوامل اعتماد سازی می باشد .

همچنین ما روزانه ارسال محصول به نقاط مختلف کشور داریم که تصاویر ارسالی گذاشته میشود و همچنین در سایت های مختلف از جمله ( ترب – باسلام -ایمالز و … ) که از سایت های معتبر هستن دارای غرفه هستیم که سابقه فروش در انجا هم ذکر شده که بازهم نشان دهنده از حسن انتخاب شما عزیزان است .

کالا کی به دستمان میرسد ؟

در صورت اینکه در شهر مشهد هستید که ارسال کالا در همان روز انجام میشود و در صورت بودن در شهر های دیگه فردا اون روز به پست تحویل و شماره مرسوله خدمتتون پیامک میشه که در کل حداکثر معمولا بین 3 الی 5 روز کاری به دست شما بزرگواران میرسد .

تسویه درب منزل داریم ؟

در صورتی که در شهر مشهد هستید این گزینه رو فعال کردیم که کاملا باعث اعتماد سازی هم میشود ولی هنوز در شهر های دیگه این گزینه فعال نشده است .

شرایط گارانتی سان استایل

ما در سان استایل از کیفیت محصولات خود کاملا مطمئن هستیم با این رو در صورت نارضایتی از کالا تا 2 روز امکان مرجوعیت کالا را داریم که مشتری میتواند به همان ادرس پستی برای ما ارسال کند سپس یا برگشت وجه و یا تعویض رو برایشان راهم نماییم .

راه های ارتباطی با سان استایل

برای ارتباط با سان استایل میتوانید از گزینه های زیر استفاده نمایید :
اول از همه از شماره واتس آپ مجموعه ( این شماره صرفا جهت واتس آپ می باشد )
09052288943

همچنین در بخش پشتیبانی سایت

چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم ؟

برای پیگیری سفارش از طریق شماره واتس آپ :
09052288943
میتوانید پیگیری نمایید .